logo
NAJNOWSZY NUMER:
Głos Głogowa Tygodnik Lokalny 48/2014 (220)
 
Łukasz Kaźmierczak

redaktor naczelny

tel: 76 745 46 10

kom: 509 327 371

e-mail: redaktor@glosglogowa.pl

Danuta Bartkowiak-Reczuch

zastępca redaktora naczelnego

tel: 76 745 46 11

kom: 531 591 022

e-mail: d.bartkowiak@glosglogowa.pl

Monika Krak

sekretarz redakcji

tel: 76 745 46 17

kom: 693 264 742

e-mail: m.krak@glosglogowa.pl

Krzysztof Zawicki

dziennikarz

tel: 76 745 46 12

kom: 531 972 826

e-mail: k.zawicki@glosglogowa.pl

Grażyna Hanuszewicz

dziennikarka

tel: 76 745 46 13

kom: 531 972 824

e-mail: g.hanuszewicz@glosglogowa.pl

Dorota Nyk

dziennikarka

tel:: 76 745 46 11

kom: 512 470 319

e-mail: d.nyk@glosglogowa.pl

Emilia Walczak

dziennikarka

tel: 76 745 46 13

kom: 695 470 479

e-mail: e.walczak@glosglogowa.pl

Arkadiusz Orman

dziennikarz

tel: 76 745 46 15

kom: 667 174 361

e-mail: a.orman@glosglogowa.pl

Mateusz Komperda

dziennikarz sportowy

tel: 76 745 46 15

tel: 531 976 080

e-mail: m.komperda@glosglogowa.pl

 
Elżbieta Piechocka-Mrówczyńska

specjalistka ds. reklamy

tel: 76 745 46 17

kom: 531 540 719

e-mail: e.mrowczynska@glosglogowa.pl

Beata Komisarz

specjalistka ds. reklamy

tel: 76 745 46 16

kom: 666 057 189

e-mail: b.komisarz@glosglogowa.pl

 
Łukasz Rogalski

dyrektor handlowy

tel: 76 745 46 20

kom: 666 057 314

e-mail: l.rogalski@glosglogowa.pl

Edyta Sambor

specjalistka ds. administracyjnych i księgowych

tel: 76 745 43 17

kom: 531 972 825

e-mail: sekretariat@glosglogowa.pl

Damian Kołtko

grafika, DTP

tel: 76 745 43 19

e-mail: grafik@glosglogowa.pl